دانلود پایانامه کارشناسی ارشد : بررسی تأثیر قطبیت میدان مغناطیسی خارجی و جهت اختلاف پتانسیل الکتریکی بر فرآیند الکتروریسی

دانلود پایان نامه

پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :  مطالعه تأثیر قطبیت میدان مغناطیسی خارجی و جهت اختلاف پتانسیل الکتریکی

تکه ای از متن پایان نامه :

با در نظر داشتن شکل2-5- قطره پلیمر با فشار بسیار دقیق پمپ در مرحله اول شکل خواهد گرفت. فشار پمپ در این مرحله بسیار مهم می باشد زیرا فاصله بین سوزن و جمع کننده کم و دقیق می باشد اگر فشار کنترل نشود امکان ایجاد قطره با قطر بزرگ هست که در این صورت خود قطر قسمت زیادی از فاصله سوزن و جمع کننده را اشغال خواهد نمود. در این مرحله با در نظر داشتن فاصله 0.5 تا 1.5 میلی‌متری سوزن و صفحه جمع کننده ولتاژ مناسب که 800 تا 1500 ولت خواهد بود اعمال می‌گردد [46].

شکل 2-7- نشان می‌دهد که نانوالیاف در حال جمع آوری شدن بر روی یکدیگر هستند زیرا صفحه جمع کننده ثابت نگه داشته شده می باشد. طرح‌های مختلف نانو الیاف را می‌توان با جا به جای صفحه جمع کننده بدست آورد که سرعت حرکت جمع کننده بر روی طرح تأثیر گذار می‌باشد. سرعت را می‌توان بین 100 تا 200 میلی متر در ثانیه در نظر گرفت. با افزایش سرعت نانو الیاف جمع آوری شده روی جمع کننده نازکتر می‌شوند این در حالی می باشد که با کاهش سرعت نانو الیاف بیشتری روی یکدیگر انباشته شده و قطر نانو الیاف جمع آروی شده بیشتر نیز می‌گردد.

 مطالعه تأثیر قطبیت میدان مغناطیسی خارجی و جهت اختلاف پتانسیل الکتریکی بر فرآیند الکتروریسی

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

مطلب مشابه :  کارشناسی ارشد:دعوای غیر منقول و مرجع صالح برای رسیدگی بر آن

 دانلود از لینک پایین صفحه

 

دانلود پایان نامه ارشد : مطالعه تأثیر قطبیت میدان مغناطیسی خارجی و جهت اختلاف پتانسیل الکتریکی